Події.

зображення_viber_2024-04-01_19-30-21-299.jpg

Сьогодні 27.03.2024 здобувачі вищої освіти факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на волонтерських засадах разом із фахівцями Київського міського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" відвідали дитячі змагання з плавання "Повір у себе". Слова вдячності висловлюємо шановному Пчеліну Сергію Вікторовичу, навчальнику Київського міського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт", за залучення магістрантів 1 курсу, які навчаються за спеціальністю 017 "Фізична культура і спорт" освітньо-професійною програмою "Фізкультурно-спортивна реабілітація", до виконання завдань виробничої практики.

зображення_viber_2024-04-01_19-29-08-055.jpg

Сьогодні 25.03.2024 розпочалася виробнича практика для магістрантів 1 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Фізкультурно-спортивна реабілітація» галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» спеціальності 017 «Фізична культура і спорт». Виробнича практика буде проходити у Центрі комплексної реабілітації для дітей і молоді з інвалідністю Оболонського району міста Києва (директор центру Безлер Вероніка Олександрівна), Комунальному закладі обласної ради «Київський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» (начальник центру Віниченко Марія Василівна), Київському міському центрі з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» (начальник центру Пчелін Сергій Вікторович) і Фітнес-клубі «Dragomanov Fit» (директор Андрюхін Денис Володимирович). Слова вдячності висловлюємо керівниках від баз практики за шанобливе ставлення до здобувачів вищої освіти. Бажаємо практикантам успіхів і натхнення!

зображення_viber_2024-04-01_19-27-47-204.jpg

Сьогодні 14.03.2024 відбувся майстер клас на тему: «Культуризм, як інструмент укріплення здоров’я. Різниця дієт і їх використання у професійному спорті і в звичайному житті», який провела на високому рівні шановна Ірина Лучишина.
2014 р. Абсолютна чемпіонка Києва ubff.
2014 р. Віце чемпіонка України Ubpf.
2015 р. Чемпіонка України ubpf.
2016 р. Чемпіонка Европи wbpf.
2016 р. Чемпіонка інтернаціонального турніра Fitparade Hungry.
2018 р. Чемпіонка України ifbb.
2018 р. Віце чемпіонка diamond cup Czech.
з 2014 року вона - найвідоміша постановниця позування для культуристів жіночих і чоловічих категорій.

зображення_viber_2024-04-01_19-26-24-762.jpg

Із зацікавленістю сьогодні 8.02.2024 для зʼясування можливостей академічної мобільності здобувачі вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Фізкультурно-спортивна реабілітація», зустрілися з шановною Вірою Романівною Будзин, завідувачкою кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Студентів цікавили питання, повʼязані з академічною мобільністю і підвищенням рівня теоретичної та практичної підготовки. Слова щирої вдячності висловлюємо шановній Вірі Романівні за цікаву та змістовну розповідь про поглиблення співробітництва у сфері академічної мобільності. Бажаємо подальших успіхів у викладацькій діяльності та вдячні за відкритість у спілкуванні.

зображення_viber_2024-04-01_19-24-12-084.jpg

Сьогодні 20 грудня 2023 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Фізкультурно-спортивна реабілітація», з викладачами факультету фізичного виховання, спорту і здоровʼя. Основна мета зустрічі - надати магістрантам інформацію про вибіркові дисципліни на другому курсі та допомогти їм сформулювати свою індивідуальну освітню траєкторію. Викладачі детально представили всі вибіркові дисципліни, залишаючи вибір за студентами. Це важливий крок у розвитку вищої освіти та самореалізації наших магістрантів. Будьте впевнені, ваша освітня подорож обіцяє бути захоплюючою! Вибір за магістрантами!