Рецензії та відгуки на освітньо-професійну програму Фітнес і фізкультурно-спортивна реабілітація" (Бакалавр)

Рецензія Бобровника С. І., начальника Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Рецензія Лянного Ю. О., ректора Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, доктора педагогічних наук, професора.

Рецензія Фаткуліна В. С., голови Студентського парламенту факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Відгук Андрюхіна Д. В., директора ТОВ «Твій спорт».

Відгук Вінниченко М.В., в.о. начальника Комунального закаду обласної ради Київський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт"