АБІТУРІЄНТУ-2017! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Приймальна комісія працює за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро Університет).

Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: українська мова та біологія (від 100 балів)

Творчий конкурс (вступне випробування з фізичного виховання) від 140 балів.

 Детальнішу інформацію можна отримати ТУТ

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Освітньо-квалікаційний рівень БАКАЛАВР

Форма навчання ДЕННА, ЗАОЧНА

6.010201 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-оздоровчого туризму;

                   вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з футболу

6.010202 СПОРТ

Кваліфікація: тренер-викладач з виду спорту, фахівець охоронних структур

6.010203 ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, фахівець фізичної реабілітації та фітнесу

   

"НПУ імені Драгоманова" - володар Кубку України з футзалу серед жінок-студенток

Деталі

fut 12019У першому жіночому студентському змаганні цього року відомий переможець - футзалістки "НПУ імені Драгоманова" вибороли трофей у суперниць із київського "НУХТу". Але про все по порядку.
 
Ще з самого першого дня стало зрозуміло, "хто в домі хазяїн". Якраз потенційні, а потім і реальні фіналісту Кубку розгромно обіграли своїх суперниць. У другому турі вони підтвердили невипадковість перших перемог і відірвалися від своїх суперниць. 
 
В матчі за третє місце зійшлися дві харківські команди - "Tesla" та "ХНУМГ". І хоча в першому матчі "Tesla" програла опоненткам, другий очний матч за 3-є місце був за ними. Як підсумок - 6:3.
 
Фінал. Матч абсолютно двох рівних команд. "НПУ" та "НУХТ" вже вирішили питання, чи залишається Кубок України з футзалу серед жінок-студенток у Києві. Тепер справа залишилася за тим, щоб довести, хто у цьому "дербі" кращі. Основний час гри не дав на це відповіді. Справа дійшла до 7-метрових ударів. Тут сильнішими виявилися футзалістки "НПУ", які у серії пенальті забили на один гол більше за суперниць (4:3). "НПУ" - володар Кубку України з футзалу серед жінок-студенток.
 
Після гри також відзначили кращих футзалісток турніру. Кращою голкіперкою визнали Наталю Митрофанську із "НПУ імені Драгоманова". Кращою бомбардиркою стала Анна Шульга, яка предсталяє цю ж команду. А кращою футзалісткою турніру стала Анна Сидоренко з київського "НУХТу".
Вітаємо наших дівчат та бажаємо майбутніх перемог!

   

Всього відвідувань  

7293172
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
6727
14135
36279
138747
312953
5723811
7293172

Your IP: 34.237.51.35
Server Time: 2019-11-19 11:35:38
   

Хто на сайті?  

На сайті 154 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ