Віртуальний факультет

Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України

11-12 вересня 2017 року

18.09.17

11-12 вересня 2017 року на базі Харківської державної академії фізичної культури, м. Харків, відбулося відкрите засідання Секції з фізичної культури і спорту Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України із запрошенням секретаря-академіка Відділення вищої освіти НАПНУ, доктора філософських наук, професора Сауха Петра Юрійовича та директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України, члена-кореспондента НАПН України, Заслуженого працівника освіти, доктора педагогічних наук, професора, члена секції  Шевцова Андрія Гаррієвича.

Завідувач кафедри фізичної реабілітації, доктор педагогічних наук, професор Л.П. Сущенко, як член Секції з фізичної культури і спорту Відділення вищої освіти  Національної академії педагогічних наук України, взяла участь у проведенні Олімпійського уроку на базі спортивного комплексу Харківської державної академії фізичної культури та відвідала церемонію нагородження кращих спортсменів-студентів за результатами участі у Зимовій та Літній Всесвітніх Універсіадах і змаганнях європейського та міжнародного рівня 2017 року.

4206493
4206493