Кубок м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ

MG 714027 квітня в спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання та спорту відбулася церемонія нагородження призерів III Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ під егідою ФАСК. Після нагородження відбувся фінальний матч розіграшу Кубку ФАСК з футзалу серед студентських жіночих команд, в якому грали команди Національного університету харчових технологій та Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

В захоплюючому матчі перемогу здобули дівчата з Національного університету харчових технологій з рахунком 3:2.

Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра після матчу подякував всім присутнім за чудову атмосферу на цьому спортивному святі та нагородив фіналістів і переможців розіграшу Кубку. З привітальним словом виступили Іван Крулько – народний депутат України, Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, Сергій Мартинчук - Голова Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, Ігор Кочетов - Віце-Президент ФФУ, Президент Федерації Футболу м. Києва та Петро Куліков - Голова Ради ректорів Київського вузівського центру, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури.

Офіційний партнер ФАСК: TM Parimatch Партнери ФАСК: АБ "Укргазбанк", "Українська страхова група", Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Федерація футболу м. Києва, Федерація футзалу м. Києва, Київське міське відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спору Міністерства освіти та науки України, Спортивна студентська спілка України, Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України, Рада ректорів Київського вузівського центру.

Генеральний інформаційний партнер - ХSPORT. Інформаційний партнер - Footboom.com

Server Time: 2018-01-22 10:04:49