«Драгоманівці» у кінцівкі матчу здолали «Політехнік»

У п’ятницю, 7 квітня, визначався другий фіналіст Кубка м. Києва з футзалу серед студентських команд. У спорткомплексі «НПУ ім. Драгоманова» місцеві «педагоги» приймали команду «Політехнік». Тиждень тому ці команди вже зустрічалися на паркеті «драгоманівців» в рамках чемпіонату міста. Тоді суперники не виявили переможця, зіграв у результативну нічию (2:2). Не меньш впертої гри глядачі очікували і цього разу.

Перший тайм пройшов здебільшого у рівній боротьбі. Господарі володіли невеликою теріторіальною перевагою, контролювали м’яч, але гольових моментів створили небагато. На 4-й хвилині Роман Бакум ледве не вивів віч-на-віч Павла Концеба, але останній трохи поспішив, та обігнав хід подій. У середині тайму той же Бакум, а також Роман Цапов кілька разів перевірили Євгена Мартинюка з дальної відстані – без дивидендів для команди «НПУ». А вже під кінець тайму капітан «драгоманівців» пробивав з ідеальної позиції, але на шляху м’яча став гравець власної ж команди.

Гості вміло оборонялися, зумівши нав’язати боротьбу супернику. Двічі «політехівці» небезпечно атакували ворота Паламарчука. Спочатку після розіграшу кутового потужно пробивав Салтанов, але м’яч полетів трохи вище поперечини. А згодом команді Сергія Журавльова вдалася стрімка контратака, під час якої Андрій Ардашніков промчався лівим флангом, та віддавав у центр на вільного Дмитра Сімончука. Останній вже був готовий відкрити рахунок, але хтось із захисників «драгоманівців» кинувся під м’яч, врятувавши власну команду.

Початок другого тайму пройшов за схожим сценарієм, але з однією поправкою: з кожною хвилиною господарі збільшували тиск на ворота Мартинюка. Черговий шанс відкрити рахунок господарі втратили на 22-й хвилині. Артем Мороховець заробив перспективний штрафний, але його розіграш нідочого не призвів. У відповідь гості вивіли Салтанова сам на сам з Паламарчуком, але капітан «політехівців» не зміг переграти воротаря команди «НПУ». Згодом вже капітан «драгоманівців» мав чудову нагоду, але постріл Бакума прийняла на себе поперечина. А на 27-й хвилині Концеба взяв гру на себе, втім реалізувати свій слаломний прохід через увесь майданчик йому не вдалося.

У другій половині тайму господарі заграли ще потужніше, і в кінці кінців досягли свого. На 36-й хвилині один з дальних ударів Романа Бакума досяг мети. Воротар «політехівців» лише поглядом провів м’яч, який влетів у «дев’ятку» - 1:0.

Трохи меньше ніж за п’ять хвилин до закінчення матчу гості випустили на майданчик пятого польового гравця. Зрозуміло, що за останні хвилини «політехівці» йшли у ва-банк намагаючись зрівняти рахунок. Команда Руслана Мішаровського в цілому вдало захищалася, але у двох випадках гості все ж мали нагоду забити. Спочатку Володимир Поночовний ледве не переграв воротаря «НПУ» з близької відстані, а на останній хвилині матчу Салтанов потужно бив з п’яти метрів, але Паламарчук дивом среагував на м’яч. А вже через кілька секунд шкіряний знову потрапив до голкіпера «драгоманівців», який ударом через увесь майданчик вразив ворота гостей – 2:0.

Таким чином «педагоги» у впертій боротьбі перемогли «політехівців», та вибороли путівку у фінал Кубка Києва. Згодом «драгоманівців» чекатиме головний матч турніру проти СК «НУХТ», який і визначить володаря трофею.

Server Time: 2017-12-14 18:59:06