зображення_viber_2024-05-08_23-56-08-162.jpg

Сьогодні 2 травня 2024 року у нашому університеті відбулася надзвичайно цікава та корисна зустріч здобувачів вищої освіти за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» викладачів факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я з Москаленком Сергієм Івановичем, доктором юридичних наук, доцентом, адвокатом, професором кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, завідувачем Центру правничої допомоги.
Під час зустрічі шановний Сергій Іванович поділився своїм професійним досвідом і знаннями у сфері права, розповів про актуальні виклики та тенденції у юридичній галузі. Його виступ викликав зацікавленість у присутніх. Ми щиро вдячні Сергію Івановичу за його відвертість, професіоналізм і готовність ділитися своїми знаннями. Такі зустрічі є неоціненним джерелом натхнення та мотивації для здобувачів вищої освіти і викладачів. Переконані, що співпраця з такими видатними фахівцями, як Москаленко Сергій Іванович, сприятиме підвищенню якості юридичної обізнаності в Україні та формуванню нового покоління відповідальних і принципових громадян.
Дякуємо усім, хто долучився до цієї важливої події! Разом ми будуємо правову державу!