АБІТУРІЄНТУ-2017! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Приймальна комісія працює за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро Університет).

Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: українська мова та біологія (від 100 балів)

Творчий конкурс (вступне випробування з фізичного виховання) від 140 балів.

Детальнішу інформацію можна отримати ТУТ

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Освітньо-квалікаційний рівень БАКАЛАВР

Форма навчання ДЕННА, ЗАОЧНА

6.010201 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-оздоровчого туризму;

вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з футболу

6.010202 СПОРТ

Кваліфікація: тренер-викладач з виду спорту, фахівець охоронних структур

6.010203 ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, фахівець фізичної реабілітації та фітнесу

Вітаємо Куцана Дмитра Сергійовича з отриманням стипендії від Міжнародного благодійного фонду імені М.П. Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля»

Kycan 195 x 196

Вітаємо Куцана Дмитра Сергійовича, студента факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я, 31 КСФ групи з отриманням стипендії із коштів Міжнародного благодійного фонду імені М.П. Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля».

Куцан Дмитро Сергійович народився 29.04.1999р. у м. Одеса. У 2016 році закінчив Ірпінську загальноосвітню школу I-III ступенів №18. В цьому ж році поступив до Національно педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на факультет фізичного виховання та спорту. Наразі навчається на 3 курсі. Є членом збірної команди України зі спортивного орієнтування 2014-16 (резерв), 2017-18 (кандидат). Учасник чемпіонатів Європи зі спортивного орієнтування.

Досягнення за 2016 рік в Чемпіонаті України (м. Суми) : спринтерська дистанція – 3 місце; середня дистанція – 1місце.

Досягнення за 2017 рік в Особистому чемпіонаті України, Кубку України (м. Трускавець) : довга дистанція – 2 місце; середня дистанція – 1 місце, спринтерська дистанція – 2 місце.

Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, спринтерські дистанції), Кубок України (м. Київ): спринтерська дистанція – 2 місце, естафета – 1 місце.

Досягнення за 2018 рік в Чемпіонаті України, СОБ, ранговому старті IOF (м. Трускавець): надкородка дистанція – 3 місце, подовжена дистанція – 1 місце, середня дистанція – 1 місце.

Чемпіонат України, Кубок України, СОБ (Херсонська обл.) : довга дистанція – 3 місце, спринтерська дистанція – 2 місце.

Бере активну участь у спортивно-масових заходах НПУ імені М. П. Драгоманова факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я.

Висловлюємо подяку Тимчику Миколі Валерійовичу, директору Центру студентського спорту за допомогу у проведенні засіданні.

Координатор Міжнародного благодійного фонду імені М. П. Драгоманова

Л. П. Сущенко