ишається дві доби до завершення прийому документів для участі в міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».!!!!

Доброго дня, шановні колеги!

Лишається дві доби до завершення прийому документів для участі в міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».

Організатори проекту професорТарас Фініков (президент Міжнародного Фонду досліджень освітньої політики), професор Роберт Сухарськи (декан факультету Artes Liberales Варшавського університету), професор Бондан Шляхта (декан факультету міжнародних відносин Ягелонського університету) зацікавлені в відборі на проект справді кращих, активних, "агентів змін" з середовища вищої освіти України.

Участь у проекті включає лекції та консультації протягом місяця в провідних уніеврситетах Республіки Польща: Варшавському та Ягелонському університетах.

Проект покриває видатки на траснфер, проживання та харчування учасників.

Проект має на меті підготовку двох груп академічних лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати сучасні комунікаційні технології в практики української вищої школи (жовтень 2018 р. група G), орієнтовані на вивчення та побудову нових моделей стосунків університетів  з різноманітними навчальними закладами середньої та професійної освіти (листопад 2018 р. група H).  і передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікро-проектів.

Ряд членів Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України брали участь у проекті "Інноваційний університет і лідерство": Ірина Дегтярьова, 2014 рік (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Юрій Кращенко, 2015 рік, (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Юлія Овчинникова, 2015 рік, (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Роман Жебчук, 2017 рік (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Володимир Стефінін, 2017 рік (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). У разі необхідності ці молоді вчені можуть надавати вичерпні консультації щодо деталей та перебігу проекту, поділися власним досвідом участі в ньому.

Отож, організатори проекту чекають заявки на участь до 16 вересня 2018 року (неділя) (до 18.00) на електронну пошту Міжнародного благодійного Фонду "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики" (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Більш детальна інформація про проект "Інноваційний унівеситет і лідерство" додається.

З повагою, Юрій Кращенко, голова Ради молодих учених при МОН

Server Time: 2018-12-18 21:25:56

На сайті один гість та відсутні користувачі