АБІТУРІЄНТУ-2017! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Приймальна комісія працює за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро Університет).

Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: українська мова та біологія (від 100 балів)

Творчий конкурс (вступне випробування з фізичного виховання) від 140 балів.

Детальнішу інформацію можна отримати ТУТ

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Освітньо-квалікаційний рівень БАКАЛАВР

Форма навчання ДЕННА, ЗАОЧНА

6.010201 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-оздоровчого туризму;

вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з футболу

6.010202 СПОРТ

Кваліфікація: тренер-викладач з виду спорту, фахівець охоронних структур

6.010203 ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, фахівець фізичної реабілітації та фітнесу

Універсіада серед закладів вищої освіти м. Києва з волейболу

Ігри жіночої команди НПУ імені М.П. Драгоманова з волейболу

26.03.2019 року НПУ імені М.П. Драгоманова – НМУ імені О.О. Богомольця

28.03.2019 року НПУ імені М.П. Драгоманова – Таврійський університет

Початок ігор о 15:00 год. в спортивному комплексі НПУ імені М.П. Драгоманова за адресою: вул. Тургенівська 3/9

Вітаємо наших студентів з вдалим виступом на ХІV Універсіаді з дзюдо

dzudo 330 x 330В неділю 24 березня відбулася ХІV Універсіада з дзюдо. Студенти нашого факультету Хаітов Сулейман, Сафін Даніель, Джумакулов Джейхун і Кваско Надія перемігши в усіх поєдинках стали Чемпіонами у своїх вагових категоріях , 5 місце посіли: Мельниченко Олег факультет ПГОЕ та Максименко Євген факультет історії . Збірна команда нашого університету з дзюдо завоювала 1 загальнокомандне місце в Універсіаді.
Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з вдалим виступом на Чемпіонаті України по кікбоксингу WAKO серед дорослих Руденко Артура

art 330 x 33014-17 березня в м. Одеса проходив Чемпіонат України по кікбоксингу WAKO серед дорослих, у якому взяв участь студент 4 курсу Руденко Артур Олександрович, виборовши 1 місце в розділі кік-лайт в ваговій категорії до 57кг. Вітаємо та бажаємо майбутніх перемог!

Х Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров‘я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту»

Розпочалась Х Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров‘я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту».

kon2019 330 x 330На прамому зв'язку доповідали:

Касперович Александр Николаевич – дэкан факультэта фізічнага выхавання установы адукацыі “Беларускі дзяржаўны педагагічны універсітэт імя Максіма Танка”, кандыдат гістарычных навук Падрыхтоўка спецыялістаў у галіне фізічнага выхвання ў Беларускім дзяжаўным педагагічным універсітэце імя Максіма Танка.

Вярбіцкі Алег Віктаравіч – старшы выкладчык кафедры медыка-біялагічных асноў фізічнага выхавання установы адукацыі «Беларускі дзяржаўны педагагічны універсітэт імя Максіма Танка» Вытворчая практыка ў сістэме прафесыйнай падрыхтоўкі спецыялістаў у галіне фізічнай культуры.

bilorus 200 x 203

Приймаков Олександр Олександрович – доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біологічних основ фізичного виховання та спортивних дисциплін факультету фізичного виховання та спорту, Eider Jerzy – Dr hab., prof. US, dziekan WKFiPZ Uniwersytetu Szczecińskiego (Szczecin, Polska) Взаимосвязи скоростно-силовых и морфометрических компонентов структуры физической подготовленности борцов различных весовых категорий и квалификации.

polwa 201 x 163

Вітання з днем народження Тимошенку Олексію Валерійовичу

vitan17Професорськ-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я вітає декана факультету, доктора педагогічних наук, професора Тимошенко Олексія Валерійовича з Днем народження!!!

Розділи

Server Time: 2019-03-26 04:28:41