Віртуальний факультет  

   

АБІТУРІЄНТУ-2017! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Приймальна комісія працює за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро Університет).

Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: українська мова та біологія (від 100 балів)

Творчий конкурс (вступне випробування з фізичного виховання) від 140 балів.

 Детальнішу інформацію можна отримати ТУТ

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Освітньо-квалікаційний рівень БАКАЛАВР

Форма навчання ДЕННА, ЗАОЧНА

6.010201 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-оздоровчого туризму;

                   вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з футболу

6.010202 СПОРТ

Кваліфікація: тренер-викладач з виду спорту, фахівець охоронних структур

6.010203 ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, фахівець фізичної реабілітації та фітнесу

   

Кафедра ФВОіМВС

Кафедра фізичного виховання та єдиноборств

Деталі

Детальніше: Кафедра фізичного виховання та єдиноборств

Керівник кафедри

Деталі

DSC 0076

Доктор педагогічних наук, професор Арзютов Геннадій Миколайович

Працює в НПУ імені М.П. Драгоманова з 1986 року. Очолює кафедру фізичного виховання і єдиноборств з 2003 року. За період керівництва кафедрою значно поліпшився навчальний процес, чому сприяв введений кафедрою новий ефективний метод організації факультативних занять зі студентами, який поширився в інших педагогічних вузах України. Читає лекції з методики викладання спортивних двобоїв у вищій школі на високому методичному рівні. Збірна команда університету, яку він очолює, займає ведучі місця серед вузів з боротьбинапоясах України та Світу .

Впродовж 30 років започаткував в Україні, був головним тренером та президентом Федерацій наступних видів спорту: жіноче дзюдо, жіноче самбо, боротьба сумо (чоловіки та жінки), боротьба на поясах Алиш, Корейська боротьба Шірим, Іранське багатоборство Зурхане, Татарська боротьба Кореш, Казахська боротьба Куресі, Пляжна боротьба, Іранська боротьба Гушті, боротьба народів Півночі Хапсагай та ін.

У даний час очолює Європейську Асоціацію з боротьби на поясах Алиш та є першим Віце-президентом Міжнародної Федерації з боротьби на поясах Алиш.

Сьогодні Арзютов Г.М. є заступником Президента Всесвітнього Комітету традиційних видів боротьби Міжнародної Федерації асоційованих видів боротьби FILA.

За 45 років тренерської роботи Арзютов Г.М. підготував більше 80 майстрів спорту з різних видів боротьби, 23 майстра спорту міжнародного класу, 5 заслужених майстрів спорту з боротьби на поясах Алиш (Сорокотяга К., Куник А., Комар В., Коптев К., Герасименко Н.). Під його керівництвом виховані 5 заслужених тренерів України з поясних видів боротьби (Мачугін В.М.- боротьба сумо, Зонов Л.О. - боротьба на поясах, Лахно Д.М., Гуска М.Б., Чіжаєв П.І.- боротьба на поясах Алиш).

На XXVII Універсіаді 2013 року у м. Казані вихованці Г.М. Арзютова Костянтин Тарасов та Леонід Рябчун стали бронзовими призерами змагань з поясної татарської боротьби Кореш.

Протягом багатьох років веде велику наукову роботу, органічно поєднуючи її з підготовкою молодих фахівців та науково-педагогічних кадрів. Опубліковано понад 185 наукових та науково-методичних праць. Основні з них: монографії: "Многолетняя подготовка в спортивных единоборствах" (1999), "Школа дзюдо: Українська методика підготовки по поясах." (2001), навчальний посібник "Сумо" (2008), "Методология спортивной подготовки: настольный теннис" (2005-на російської та англійської мовах). Є учасником понад 18 міжнародних симпозіумів і конгресів. На другому науково-спортивному конгресі в Литві у 2011 році був обраний Президентом Міжнародної Академії зі традиційних видів боротьби. Бере активну участь в суспільному житті університету - є заступником директора Інституту фізичного виховання та спорту з наукової роботи.

Нині він є відповідальним редактором науково-методичного збірнику ВАК України "Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт)".

В різні роки очолював науково-методичні комісії, був заступником голови науково-методичної комісії з фізичного виховання Міністерства освіти України, впродовж 2008-2013 рр. працював експертом ВАК України. З 2003 по 2010 р.р. президент федерації боротьби на поясах Алиш України. Користується заслуженим авторитетом серед професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету. За активну роботу в науково-методичних Радах при Міністерстві освіти і науки України та колишнього СРСР нагороджений Почесними грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти та науки України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту України, в різні роки нагороджений грамотами та дипломами Міжнародних Федерацій дзюдо, сумо, боротьби на поясах Алиш. В 2012 році за багаторічну плідну роботу по розвитку народних видів боротьбі в світі нагороджений орденом Міжнародної Федерації Асоційованих Видів Боротьби (ФІЛА).

Наукова діяльність

Деталі За останні роки науково-дослідна робота проводилася згідно тематичних планів. Викладачі працюють за загальноуніверситетськими напрямами: "Теорія та технологія виховання і навчання в системі освіти" та "Зміст, форми, методи і засоби фахової підготовки вчителів". Кафедра брала активну участь для відкриття в Інституті фізичного виховання та спорту аспірантуру за спеціальностями: 24.00.01.- Олімпійський і професійний спорт; 24.00.02.- Фізкультура і спорт для різних груп населення; 13.00.02. - Теорія і методика навчання: фізична культура, основи здоров"я.Спільною комісією кафедр приймаються кандидатські іспити та вступні іспити до аспірантури.Значну увагу керівництво кафедрі ФВОіМВС приділяє науково-дослідницької роботі. На кафедрі навчаються в аспірантурі та працюють над дисертаційними роботами.Денна форма навчання:Квартич В.В.,Андронова Л.Ф., Куліковській Я.В., Шевченко О.О., Масенко Л.В.Пошукачами кафедри є Бінецький Д.О., Болотов О.О., Зюзь В.М., Назаровець В.З.та ін.

Склад кафедри

Деталі

П.І.Б.

ПОСАДА

Арзютов Геннадій Миколайович

зав. кафедри, професор, д. пед. наук

Авербах ОленаАнатоліївна

викладач

Бінецький Дмитро Олександрович

викладач

Гаркава Ольга Віталіївна

ст. викладач

Дорохова Оксана Валентинівна

викладач

Касіч Наталія Петрівна

ст. викладач

Квартич Володимир Васильович

викладач

Кузовкова Надія Іванівна

ст. викладач

Любіна Людмила Володимирівна

лаборант, викладач

Лях Віталій Петрович

викладач

Ніколаєв Віктор Анатолійович

викладач

Недільська Алла Іванівна

ст. викладач

Редькіна Марія Анатоліївна

ст. викладач

Севастьяненко Людмила Вікторівна

ст. викладач

Сенкевич Валентина Анатоліївна

ст. викладач

Терещенко Олександр Валерійович

доцент, к. н. з фіз. вих. і спорту

Чахвадзе Нодарі Юрійович

викладач

Чіжаєв Павло Іванович

ст. викладач

Чорній Ілона Василівна

викладач

Ювченко Світлана Володимирівна

викладач

   

Всього відвідувань  

3745282
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1921
1622
15045
12897
40560
3013871
3745282

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-02-17 23:18:52
   

Хто на сайті?  

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ