Віртуальний факультет

АБІТУРІЄНТУ-2017! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Приймальна комісія працює за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро Університет).

Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: українська мова та біологія (від 100 балів)

Творчий конкурс (вступне випробування з фізичного виховання) від 140 балів.

Детальнішу інформацію можна отримати ТУТ

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Освітньо-квалікаційний рівень БАКАЛАВР

Форма навчання ДЕННА, ЗАОЧНА

6.010201 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-оздоровчого туризму;

вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з футболу

6.010202 СПОРТ

Кваліфікація: тренер-викладач з виду спорту, фахівець охоронних структур

6.010203 ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, фахівець фізичної реабілітації та фітнесу

Кафедра БОФВіСД

Історія кафедри 5

Кафедра біологічних основ фізичного виховання та спортивних дисциплін була створена в 2007 році. На кафедрі працює  2 професора; 5 доцентів; 2 старших викладача; 1 викладач. Професорсько-викладацьким складом забезпечується викладання 24-х навчальних дисциплін, з яких базові дисципліни об`єднані в два інтегрованих курси: “Морфо-функціональні та метаболічні основи фізичного виховання і спорту ”, “Медико-біологічні основи фізичного виховання і спорту”, що створені співробітниками кафедри. На базі кафедри працює студентський науково-дослідний гурток за трьома науковими напрямками кафедри. Роботи цих студентів були неодноразово відзначені грамотами на наукових студентських конференціях ВУЗів.

Кафедра має договір про спільну наукову діяльність та проведення наукового дослідження в рамках міжнародного проекту на тему “Моніторинг розповсюдження Віл в Україні та дослідження поведінкових факторів серед осіб репродуктивного віку” разом з Українським науково-дослідним протичумним інститутом імені І.І. Мечникова. Співпрацює з європейськими навчальними закладами. Співробітниками кафедри розроблено програми з предметів для підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова по перепідготовці тренерів ДЮСШ та викладачів кафедр фізичного виховання МОН України. З 2008 року працює лабораторія функціональної діагностики імені професора М.Н. Шабатури, яка є навчально-науковою базою кафедри проводить освітню діяльність, здійснює наукову, науково-методичну діяльність. В рамках роботи лабораторії здійснюються наукові дослідження викладачами кафедри та науково-дослідна робота студентів, магістрів, аспірантів, проводяться функціональні дослідження:  електрокардіографія, тонометрія, варіаційна пульсографія, реоенцефалографія, реовазографія, пульсоксиметрія, інтегральна реокардіографія, велоергометрія, спірографія, спірометрія та пневмотахіметричне дослідження, психофізіологічне тестування, тощо. По матеріалам науково-дослідної роботи співробітники кафедри прийняли участь у 19 міжнародних конгресах, конференціях, симпозіумах та семінарах. Було надруковано 50 видань з яких 2 методичні посібники для вищої школи. На кафедрі виконується 3 (2 співробітниками кафедри) докторських та 6 кандидатських дисертацій (2 співробітниками кафедри).

Приймаков О.О.

Приймаков Олександр Олександрович - завідувач кафедри, доктор біологічних наук, професор, член спеціалізованої вченої ради по захисту дисертаційних робіт, член редакційних колегій наукових журналів. Автор понад 150 наукових праць, в тому числі навчальних посібників. Підготував 7 кандидатів наук, майстер спорту з греко-римської боротьби. Академік Академії наук вищої освіти України. Член редакційної ради науково-методичного журналу “Соціальна робота в Україні: теорія і практика” НПУ імені М.П. Драгоманова.

Ткачук В.Г.

Ткачук Володимир Григорович - доктор біологічних наук, професор, дійсний член Української академії інформатики, Міжнародної Балтійської педагогічної академії, Міжнародної академії геронтології (Росія). Підготував 34 кандидата наук, 9 – докторів наук, має 362 наукові праці серед них 44 підручника та навчальних посібників. Є членом редакційної ради наукових журналів: “Педагогіка, психологія та методико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту” Харків, “Физическое воспитание студентов творческих специальностей” Харків, “Фізичне виховання в школі”, “Дидактические записки” Польща, “ArchBudo Academy. Archives of  Budo” США та Польща.

Хорошуха М.Ф.

Хорошуха Михайло Федорович  - кандидат медичних наук, доцент, санолог, лікар зі спортивної медицини, фахівець з мануальної та рефлексотерапії, інструктор дихання за методами К.П. Бутейка, послідовник Вчення Порфирія Іванова з 20-річтим стажем тренувань загартовуванням. Воїн-інтернаціоналіст, нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни». Автор понад 100 наукових праць, з них 5 – навчальних посібників, 5 методичних рекомендацій. Має 10 винаходів та 8 раціоналізаторських пропозицій. Автор літературно-художнього видання “Скринька власних афоризмів”, в якому наводиться понад 200 висловів автора.

Архипов О.А.

Архипов Олександр Анатолійович – кандидат педагогічних наук, доцент,  відмінник освіти України, майстер спорту із спортивної гімнастики, член Союзу біомеханіків Європи, член комісії з фізичного виховання ВНЗ МОН України, член виконкому федерації тенісу України, суддя національної категорії з тенісу, має 120 наукових праць, з них 5 навчальних посібників. Член-кореспондент української академії економічної кібернетики.

11920

Server Time: 2017-09-24 19:28:17