Вітаємо драгоманівців із перемогою в чемпіонаті України!

Вітаємо драгоманівців із перемогою в чемпіонаті України!

26.09.17.1121-24 вересня в місті Києві відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях. Цього року 647 спортсменів з 23 регіонів нашої країни стали учасниками змагань.
     Дуже приємно, що і представники нашого університету також здобули право взяти участь у цих змаганнях. Одразу 7 спортсменів НПУ імені М.П.Драгоманова увійшли до складу збірної команди Київщини. Це Майстри спорту України Гичко Віталій, Романов Георгій, Поляниця Ольга та кандидати у майстри спорту України – Ворчило Олена, Куцан Дмитро, Прокопенко Максим та Королюк Анастасія.
      Центром першого дня змагань став Печерський ландшафтний парк, у другий день цікаві, динамічні та складні дистанції проходили в районі НСК «Олімпійський», а в останній день змагань старт-фінішне містечко естафетної дистанції було розташоване біля Арки дружби народів, а сама дистанція проходила по Хрещатику та Майдану Незалежності.
    Програмою змагань було передбачено 4 старти за три дні (спринтерська дистанція, масстарт, гандікап та спринтерська MIXестафета). Це неабияке випробування для спортсменів не лише у фізичному, а й в психологічному плані. Гостра боротьба, невизначеність до останніх метрів тримали постійну інтригу. Великі перепади висот, високі швидкості – це те, що було потрібно для перемоги. І представники нашого навчального закладу з цим завданням впорались на відмінно: 2 золоті, 4 срібні та 3 бронзові нагороди стали вагомим здобутком у кошик збірної команди Київщини.
  Окремо хочемо відзначити фантастичний виступ Гичка Віталія, який виборов 3 срібні та одну бронзову нагороди серед дорослих спортсменів та 2 золоті нагороди Поляниці Ольги, які вона виборола в юніорській групі. Така потужна підтримка драгоманівців дозволила збірній команді Київщини, не зважаючи на гостру конкуренцію, впевнено отримати звання чемпіону України в загальнокомандному заліку!
     Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з перемогою і бажаємо успіхів у майбутньому!

Server Time: 2017-12-14 19:03:52